Letošní ročník MTB Biatlonu vyvrcholil v Ejpovicích

14.10.2018 19:00

V areálu kempu Diana v Ejpovicích vyvrcholil v neděli 14. října 2018 čtvrtý ročník seriálu MTB Biatlon 2018.

Pořadatelský tým GPP Gastroservis s.r.o. ve spolupráci s Greensgate Golf Club z.s. pod vedením Michala Bímana připravil v krásném přírodním prostředí sedmý díl letošního ročníku, do kterého se zapojilo celkem 77 bikerů a bikerek.

Bezchybnou střelbu dnes předvedla trojice Sally Blanková, Amálie Vrátníková a Bartoloměj Hurda.

Celkovou vítězkou střelecké soutěže v kategorii Junior je Sally Blanková, v kategorii Expert měl v posledním závodě nejpevnější nervy Marcel Beran a stal se letošním celkovým vítězem.

Ve všech sedmi odjetých závodech letošního ročníku zvítězila Jana Richterová.

A jak to dnes v jednotlivých kategoriích dopadlo?

V kategorii U9ž žákyně zvítězila Magdalena Rutarová před Nelou Vítkovou a Kateřinou Rutarovou. V kategorii U9 žáci zvítězil Danny Blank před Martinem Hejzkem a Martinem Mrskošem.

V kategorii U11ž žákyně zvítězila Sally Blanková před Lucií Mitrychovou a Amálií Vrátníkovou. V kategorii U11m žáci zvítězil Bartoloměj Hurda před Janem Nesnídalem a Tomášem Krátkým.

V kategorii U13ž žákyně zvítězila Anna Cvalínová před Nelou Jedličkovou a Karolínou Rutarovou. V kategorii U13m žáci zvítězil Jáchym Cvalín před Františkem Košťálkem a Tomášem Tykvartem.

V kategorii U15ž žákyně zvítězila Michaela Mitrychová před Adélou Chytilovou. V kategorii U15m žáci zvítězil Vojtěch Hurda před Sashou Blankem a Lukášem Beranem.

V kategorii Ž15 ženy zvítězila Jana Richterová před Denisou Lukešovou a Janou Vítkovou. V kategorii M15 muži zvítězil Tomáš Beran před Martinem Hříbalem a Lukášem Pospíšilem.

V kategorii Ž35 ženy zvítězila Radka Beranová před Zuzanou Nesnídalovou a Erikou Radovou. V kategorii M35 muži zvítězil Luboš Jedlička před Rudolfem Šturmem a Břetislavem Vaverkou.

Pro letošní rok je dobojováno, známe vítěze a vítězky jednotlivých kategorií i všechny medailisty, kteří se mohou těšit na slavnostní vyhlášení.